PAYLAŞ

Tüyap Tarım Fuarlarının gerek ziyaretçi sayısı gerekse metrekare bakımından en büyük halkalarından olan Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarları her yıl büyüyen ivmesi ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl 48 farklı ülkeden ve Türkiye’nin 78 ilinden gelen 305.726 kişi tarafından ziyaret edilerek sektördeki liderliğini bir kez daha gözler önüne seren Fuarlar, sektör ekonomisinin normalleştiğinin önemli bir göstergesi oldu.

Hem sanayi hem de tarım kenti olan Bursa’da 7 ayrı salondan toplam 75 bin m2 alanda 15. kez kapılarını açacak Fuarlar, 420’den fazla katılımcı firmanın katılımda kıtalar arası köprüleri kurmaya devam edecek. 300 binden fazla ziyaretçiyi ağırlaması hedeflenen fuarlar 7 iklim coğrafyasına hitap eden en temel özelliği ile dikkat çekmektedir.
Bursa Hayvancılık Fuarı ile eş zamanlı organize edilen; tarım makinelerinden bitkisel üretim firmalarına, hayvancılık ekipmanlarından traktör modellerine, tohumdan tarım aletlerine kadar geniş ürün kapsamı ile dikkat çeken Fuar’da sizleri yine aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

YORUM YOK

CEVAP VER