PAYLAŞ

Dünyanın En Büyük Fuarı ”BAUMA 2016” Münih’te gerçekleşti

Dünyanın en büyük Fuarı ”BAUMA 2016” 31.ci kez Münih’te gerçekleşti.

 

İnşaat makineleri, inşaat malzemeleri, madencilik ve yapı araçlarının sergilendiği fuara AK Parti Grup Başkanvekili Av. Bülent Turan, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ile birlikte katıldı. 11 – 17 Nisan tarihleri arasında dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçilere açılan BAUMA’ya 60 ülkeden yaklaşık 3.400 katılımcı, yeni gelişmeleri ve son teknolojiye göre imal ettikleri ürünleri ve ağır makinelerini sundu.

3 yılda bir düzenlenen fuara Türk firmaları damgasını vurdu

Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan ve Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve İstanbul Ticaret Odası Türk katılımcıları fuarda yalnız bırakmadı. Turan Türk firmalarının standlarını bir bir ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Turan yaptığı açıklamada; “Dünyanın en büyük fuarında Türk katılımcılarının büyüklüğünü, etkinliğini görmek bizim için büyük bir gurur kaynağı. Türkiye’de dünya çapında iş yapan büyük firmalarımız var. Firmalarımızın bu tür fuarlara katılım göstermesi hem ihracat anlamında hem de yabancı firmalarla kurulan ikili ilişkiler anlamında çok kıymetli. Türk firmalarımızın tamamını fuarda ziyaret ettik. Yatırımcılarımıza olan desteğimizi bir kez daha sunduk. Çanakkale’mizin yatırım fırsatlarını iş dünyasıyla paylaştık. Çanakkale çok yönlü bir şehir. Birçok farklı alanda iş yapan firmalar için fırsat durumunda. İnanıyorum ki bu çağrımız karşılık bulacaktır” dedi.

YORUM YOK

CEVAP VER